Кадрова нарада

15 листопада 2021 року представники Департаменту спеціалізованої підготовки Держмитслужби (далі – Департамент) прийняли участь в оперативній нараді в режимі онлайн з керівниками кадрових підрозділів територіальних органів та працівниками, які відповідають за професійне навчання під головуванням директора Департаменту по роботі з персоналом Володимира Касьяна.

У ході заходу було розглянуто такі питання порядку денного:

1. Щодо реорганізації митниць Держмитслужби.

2. Актуальні питання професійного навчання посадових осіб Держмитслужби та її територіальних органів на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.

Зокрема, директором Департаменту Галиною Поташніковою зосереджено увагу учасників наради на функціонуванні програмного забезпечення «Дистанційне навчання» з використанням електронного цифрового підпису, яке було розроблене посадовими особами установи. Перевагою застосування цього програмного продукту є можливість проходити курси спеціалізованої підготовки в мережі Інтернет не тільки на персональних комп’ютера, ноутбуках, а й на мобільних пристроях

Також з керівниками кадрових підрозділів територіальних органів та працівниками, які відповідають за професійне навчання обговорено питаннях організації професійного навчання митників, які вимагають вирішення для забезпечення належної організації спеціальної та спеціалізованої підготовки.

You are currently viewing Кадрова нарада