Підготовка операторів аналізу рентгенівських зображень, отриманих за допомогою багажно/поштових скануючих систем

З 28.03.2023 по 31.03.2023 на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби проведено спеціальну підготовку посадових осіб Вінницької, Дніпровської та Закарпатської митниць за очною формою в режимі онлайн.

Окрім загальної тематики митного спрямування учасники підготовки опрацювали питання щодо характеру рентгенівських променів, радіаційної безпеки при роботі з джерелами іонізуючого випромінювання  та функцій використання інструментів інтерпретації рентгенівського зображення багажно/поштових скануючих систем «Rapiscan».

Також фахівці Департаменту ознайомили митників з методами приховування обмежених або заборонених до переміщення предметів, а завершальним етапом підготовки було опанування практичної роботи зі скануючими системами за допомогою програмного продукту для інтерактивної практичної підготовки операторів багажно/поштових скануючих систем – «Simfox».

Після завершення підготовки, учасники успішно пройшли підсумковий контроль та отримали відповідні сертифікати.  

You are currently viewing Підготовка операторів аналізу рентгенівських зображень, отриманих за допомогою багажно/поштових скануючих систем