17-та Глобальна зустріч Регіональних структур ВМО

17-18 лютого 2022 року відбулася 17-та Глобальна зустріч Регіональних структур Всесвітньої Митної Організації. Цього року до Регіональних навчальних центрів (далі – РНЦ ВМО) на заході доєдналися Регіональні кінологічні навчальні центри (далі – РКНЦ ВМО) та Регіональні офісу обміну оперативними даними.  

Зустріч проводилася у гібридному форматі: деякі країни-члени брали участь у зустрічі офлайн, інші – онлайн за допомогою платформи KUDO з перекладом на англійську, французьку а арабську мови.

У Порядку денному зустрічі було окреслено ряд питань, винесених для обговорення:

Посібник ВМО Управління людськими ресурсами митниці під час та після криз;

Навчальна програма ВМО Розвиток керівників середньої ланки (MMD);

Інструменти ВМО з оцінювання навчання та розвитку;

Інструменти та ініціативи ВМО: останні розробки, тощо.

Також, відповідно до запитів делегатів 16-ї Глобальної зустрічі, зацікавлені регіональні структури були запрошені поділитися досвідом та найкращими практиками з іншими делегатами.

Представники РНЦ / РКНЦ ВМО (Хмельницький, Україна) виступили з презентацією щодо новітніх трендів у професійному навчанні митників під час пандемії, а саме: використання 3D-технологій у процесі підвищення кваліфікації посадових осіб Державної митної служби України та нові підходи до підготовки кінологічних команд кінологів з пошуку наркотиків, зброї та боєприпасів, тютюнових виробів, валюти, бурштину та предметів CITES, включаючи змішану форму навчання.

Міжнародна спільнота схвально відгукнулася про досягнення РНЦ/РКНЦ ВМО (Хмельницький, Україна)  та підтвердила перспективність розвитку дистанційного навчання та технологій віртуальної реальності для досягнення успіху в умовах «нової нормальності».

You are currently viewing 17-та Глобальна зустріч Регіональних структур ВМО