18-та Глобальна зустріч Регіональних структур ВМО

18-та Глобальна зустріч Регіональних структур Всесвітньої Митної Організації відбулася 20-21 лютого 2023 року. Зустріч проводилася у гібридному форматі: деякі країни-члени брали участь у зустрічі офлайн, інші – онлайн за допомогою платформи Zoom з перекладом на англійську, французьку, арабську, іспанську мови.

У порядку денному зустрічі було окреслено ряд питань, винесених для обговорення, а саме: розвиток електронного навчання ВМО та проєкт стратегії дистанційного навчання ВМО; навчальний проєкт ВМО з Віртуальної реальності (VR); новий навчальний матеріал про благополуччя персоналу та управління стресом; рекомендації ВМО щодо розробки національних стратегій навчання, інструменти та ініціативи ВМО: останні розробки, тощо. Також, відповідно до запитів делегатів 17-ї Глобальної зустрічі, зацікавлені регіональні структури були запрошені поділитися досвідом та найкращими практиками з іншими делегатами.

Представниками РНЦ / РКНЦ ВМО (Хмельницький, Україна) була запропонована інформація щодо резилентності установи у період воєнного стану. Міжнародна спільнота схвально відгукнулася про досягнення РНЦ/РКНЦ ВМО (Хмельницький, Україна), а представники Секретаріату ВМО попросили поділитися практичним кейсом для компендіуму ВМО про благополуччя персоналу та управління стресом.

You are currently viewing 18-та Глобальна зустріч Регіональних структур ВМО