43-ТЯ СЕСІЯ КОМІТЕТУ ВМО З ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У м. Брюссель (Бельгія) стартувала 43-тя святкова сесія ВМО приурочена 40-ій річниці з дня створення Комітету ВМО з правоохоронної діяльності. Велика кількість учасників(ць) долучилася до зустрічі, яка проводилася в гібридному форматі, частина з них була присутня в штаб-квартирі ВМО, а інша, зокрема і Регіональний кінологічний навчальний центр ВМО (м.Хмельницький, Україна), – в онлайн режимі.

Одним з питань на порядку денному заходу було кінологічне забезпечення, зокрема оприлюднено оновлену інформацію щодо напрацювань проєкту з виявлення синтетичних наркотиків службовими собаками, що реалізується завдяки співпраці Митно-прикордонної служби США та ВМО. Наразі триває І етап реалізації проєкту, зокрема ведуться переговори з донорами проєкту, Державним департаментом США та міжнародними службами боротьби з наркотиками та правоохоронними органами. II етап  проєкту включатиме проведення кінологічними експертами практичного навчання з виявлення синтетичних наркотиків службовими собаками для обраних членів-бенефіціарів ВМО. Окрім того, планується проведення регіональних навчальних семінарів з ноу-хау в сфері підготовки кінологічних команд, а також передовим досвідом у кінологічних операціях.

До того ж під час засідання представницею Митного командування сухопутних кордонів Митної служби Гонконгу, було анонсовано проведення 6-го Глобального кінологічного форуму в м. Гонконзі у 2023/2024 фінансових роках, та висловлено переконання в тому, що пріоритетним для усієї кінологічної спільноти має стати, зокрема визначення нагальних питань кінологічної практики сьогодення та розповсюдження відомостей про національні ініціативи кінологічними професіоналами країн-членів ВМО. Стосовно Глобального кінологічного форуму, то цей захід проводиться раз на два роки та має на меті об’єднати зацікавлені сторони, кінологічні центри країн-членів ВМО та інші національні органи влади, експертів із міжнародних організацій для обміну досвідом і найкращими практиками для розробки глобального стандарту та створення кінологічної мережі.

You are currently viewing 43-ТЯ СЕСІЯ КОМІТЕТУ ВМО З ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ