8 червня – Всесвітній день боротьби з підробками. Боротьба з контрафактом в умовах воєнного стану

8 червня 2022 року у 24-й раз світова спільнота відзначає «Всесвітній день боротьби з підробками», започаткований у 1998 році Всесвітньою групою з боротьби з підробками. Україна з 2012 року проводить безстрокову українську просвітницьку компанію «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» за ініціативи Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (UAACP) та за підтримки державних органів, зокрема Держмитслужби.

Сьогодні, в умовах воєнного стану в Україні, боротьба з підробками для нашої держави не тільки не втратила актуальності, але й набула ще більшого економічного та соціального змісту, оскільки контрафакт – це злочин, який генерує швидкі неконтрольовані державою грошові потоки, що можуть бути направлені на потреби ворога для фінансування військових злочинів проти нашої держави.

 Спільне  дослідження Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) та Відомства з інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) «Небезпечні підробки. Торгівля контрафактними товарами, які становлять загрозу для здоров’я, безпеки та довкілля» свідчить що усі контрафактні товари становлять загрозу і можуть бути небезпечними для споживачів.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1125451014670127&id=100016157165678

З нагоди відзначення «Всесвітнього дня боротьби з підробками»  Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби 15 червня 2022 року за участі європейських колег, керівників профільних підрозділів Держмитслужби та Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством буде проводитись короткотерміновий семінар для посадових осіб митниць України з метою обговорення змін у національній системі сприяння захисту прав інтелектуальної власності в умовах воєнного стану.

You are currently viewing 8 червня – Всесвітній день боротьби з підробками. Боротьба з контрафактом в умовах воєнного стану