Керівництво

Директор Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення

Поташнікова Галина Валеріївна

Має вищу освіту, закінчила Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет ім. В.П. Затонського спеціальність – педагогіка і методика середньої освіти, історія, кваліфікація – вчитель історії та правознавства. Має науковий ступінь кандидат історичних наук.

Працювала асистентом  кафедри правознавства у Відкритому міжнародному  університеті розвитку людини “Україна”. Здійснювала викладання за напрямком: юридична деонтологія, історія.

Починаючи з 2003 року по 2004 рік працювала в Центрі підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів ДМСУ. З 02.2003 по 10.2009 – головним спеціалістом, з 2009 року – на керівних посадах: заступника завідуючого кафедрою спецдисциплін, завідуючою кафедрою організаційно-правових основ діяльності митних органів, начальником відділу методичної роботи та міжнародних зв’язків.

З 04.2014  по 05.2019 – заступник начальника Управління кінологічного забезпечення – начальник відділу методичного супроводження та міжнародних зв’язків, заступник начальника Управління кінологічного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення.

З 2019 по 2020 рік обіймала посаду заступника директора – начальник Управління спеціалізованої підготовки Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС.

З 06.2020 – начальник Управління дистанційного супроводження та неінтрузивного контролю Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.

З  21 грудня 2020 року є виконуючим обов’язки директора Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби

Заступника директора – начальник Управління кінологічного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби

Гоя Олег Васильович

Має три вищих освіти – технічну (Хмельницьке вище артилерійське командне училище), юридичну (Львівський державний університет ім. І. Франка,) та здобув кваліфікацію магістра з державної служби (Тернопільська академія народного господарства)

З 09.1988 по 03.1993 проходив службу в Збройних Силах.

З 1993 року працював в митних органах. З березня 1993 року по червень 1999 року працював на інспекторських  та керівних посадах  в Хмельницькій митниці та Подільській регіональній митниці.

З 1999 року по 2003 рік  обіймав посади заступника начальника Кельменецької митниці ДМСУ, начальника Чопської митниці ДМСУ, начальника Закарпатської митниці ДМСУ, начальника Карпатської регіональної митниці ДМСУ.

Працював в центральному апараті Держмитслужби на посадах начальника аналітичного відділу Апарату Голови ДМСУ, першого заступник начальника Центрального бюро аналізу ризиків та аудиту ДМСУ.

З 2005 по 2008 роки займав різні  посади в Хмельницькому  центрі підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів ДМСУ.

У 2008 році – начальник Львівської митниці ДМСУ.2009-2010 роки –  заступник начальника Хмельницької митниці.

З 2011 по 2015 роки займав керівні посади в Хмельницькому  центрі підвищення кваліфікації, перепідготовки працівників та кінології ДМСУ, Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів.

У 2016 році – заступник начальника Тернопільської митниці ДФС – начальник відділу боротьби з митними правопорушеннями.

З липня 2016 року працював в Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС на посадах  начальника Управління кінологічного забезпечення, заступника директора – начальник Управління кінологічного забезпечення.

З 2020 року обіймає посаду заступника директора – начальник Управління кінологічного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.

Графік
особистого прийому громадян керівництвом Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби

Посада

Дні прийому

Час прийому

Директор Департаменту

третій четвер місяця

14:00 - 16:00

Заступник Директора - начальник Управління кінологічного забезпечення

четвертий четвер місяця

14:00 - 16:00

Заступник Директора - начальник Управління спеціалізованої підготовки

третя середа місяця

14:00 - 16:00

Авторські права © 2021 Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби. Усі права захищені.