Керівництво

Директор Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення

Поташнікова Галина Валеріївна

Народилася у 1978 році.

У 2001 році  закінчила  Кам’янець – Подільський  державний  педагогічний університет, отримала кваліфікацію  вчителя історії і правознавства,  кандидат історичних наук.

Працювала асистентом  кафедри правознавства у Відкритому міжнародному  університеті розвитку людини “Україна”. Здійснювала викладання за напрямком: юридична деонтологія, історія.

З 2003 року працювала в Центрі підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів Державної митної служби України на посадах спеціаліста, юрисконсульта, з квітня  2007  на посадах доцента кафедри  організаційно – правових основ діяльності митних органів, доцента кафедри спеціальних дисциплін,  завідуючого кафедри спецдисциплін та завідуючого кафедри організаційно – правових основ діяльності митних органів та  начальником відділу методичної роботи та міжнародних зв’язків.

З квітня 2014 року займала посади заступника начальника Управління кінологічного забезпечення – начальника відділу методичного супроводження та міжнародних зв’язків,  в подальшому –   начальника Управління кінологічного забезпечення Департаменту  спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів.

З липня 2015 року  працювала на посадах заступника начальника Управління кінологічного забезпечення,  заступника начальника управління – начальника відділу координації міжвідомчої та міжнародної взаємодії Управління  кінологічного забезпечення,  з травня 2019 року займала посаду заступника директора – начальника Управління спеціалізованої підготовки Департаменту  спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС.

З червня 2020 року займала посаду  заступника начальника управління – начальника відділу митної спеціалізованої підготовки Управління  спеціалізованої підготовки, з липня 2020 року переведена на посаду  начальника Управління дистанційного  супроводження та неінтрузивного контролю Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.

10 вересня  2021 року  Наказом Державної митної служби України  від 9 вересня 2021 року №1114-о Галина Поташнікова за результатами конкурсу призначена директором Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби.

Тренер з розвитку лідерських якостей (сертифікат EUBAM), також пройшла однорічний навчальний курс по забезпеченню безпеки кордонів для керівного складу прикордонних відомств, (свідоцтво ОБСЄ).

Оголошена Подяка Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, нагороджена відомчими нагородами.

Графік
особистого прийому громадян керівництвом Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби

Посада

Дні прийому

Час прийому

Директор Департаменту

третій четвер місяця

14:00 - 16:00

Заступник Директора - начальник Управління кінологічного забезпечення

четвертий четвер місяця

14:00 - 16:00

Заступник Директора - начальник Управління спеціалізованої підготовки

третя середа місяця

14:00 - 16:00

Авторські права © 2021 Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби. Усі права захищені.