Оголошення

Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Держмитслужби (далі – ДСПКЗ Держмитслужби) є спеціалізованим територіальним органом Державної митної служби, який забезпечує реалізацію державної митної політики та державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань державної митної справи, запобігання та протидії контрабанді, боротьби з порушеннями митних правил, а також організовує та здійснює спеціальну та спеціалізовану підготовку посадових осіб та інших працівників територіальних органів Держмитслужби, кінологічне забезпечення.

Якщо Ви виявили бажання стати членом нашої команди, пропонуємо інформацію про вакансію головного державного інспектора відділу чергових Управління кінологічного забезпечення (на період дії воєнного стану (Закон України від 12.05.2022 № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану») або до виходу на роботу основного працівника, який увільнений від роботи на час проходження військової служби за призовом в особливий період.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КАНДИДАТІВ

1. Заява із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади.
2. Особова картка (відповідно до форми, затвердженої наказом Національного агентства України з питань державної служби 19.05.2020 № 77-20 (зі змінами)).
3. Резюме (за формою відповідно до додатку 21 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами)).
4. Копія паспорта громадянина України.
5. Копія диплому(-ів) про вищу освіту.
6. Копія трудової книжки.

7. Копія військового квитка (за наявності).
8. Інші документи (за бажанням).

Документи направляти до 17 год. 00 хв 26 грудня  2022 року на електронну адресу ds.post@customs.gov.ua.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (0382) 72 62 33 або електронною поштою: ds.post@customs.gov.ua, контактна особа: Сімогук Людмила.

Інформація щодо дії окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» та опис вакансії за посиланням додається.

https://dspkz.customs.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/Умови-ГДІ-відділу-чергових.pdf

https://dspkz.customs.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/Інформація-щодо-дії-окремих-положень.pdf